Internet Radio Stations

Search Radio Stations

Hot Radio Genres

Free Online Radio Stations

Newly added stations

Internet radio top

Users online

Partners

Plenty-Of-Hosting

Radio13

satellite installations in uk

Featured Radio Station

E-sat.co.uk

Radio-Teguila

RTV ILIRIA -www.rtviliria.net - GJITHMON P?R JU

Genre: Albanian, InternationalCountry: United StatesLanguage: English
Radio
Radio station is online now and ready to tune in!
-


 Rating: 0 (0 votes)Rate this radio: Radio Rating Bad Radio Rating Neutral Radio Rating GoodComments: 13
Comments (13)
Post a comment:
Name:  Text:
Smiles: more smiles
1.onlineNo User Avatardautii
05:50pm / 15 september . 2010

tung ju pershendes nga zemra jeni ma te mirit tung veq vazhdoni(alien)

2.onlineNo User Avatarlinda
03:42am / 28 september . 2010

hey qysh moj me ngu radio ilirojen ne internet qao klm pres pergji gjje (question)

3.onlineNo User Avatarveneraaa
04:49pm / 10 october . 2010

ola pershendetje te perzemrta edhe nga un qysh mujna me ndegju bre ilirijen abon me dit kthene nje pergjigjje ju lutem te dim si(clap) (question) jeni nr (1) (L) (L) ZEMRA JU KAM

4.onlineNo User Avatarisra ramadani
02:22pm / 13 october . 2010

tung ju pershendes juve gjith stafin e rtv iliria ok jeni ma te mirit qaooooo.

5.onlineNo User AvatarFIA FR
04:49pm / 25 december . 2010

ju shkruaj dhe ju ndegjoj rregullisht,jeni te pa zevendesueshem.ka me vite qe ju ndegjoj dhe besoni qe jam lidhur shum per ju.arsyeja eshte se keni program te pasur,dhe moderator te shkelqyer.ju uroj shum suksese dhe jet te gjat ty RTI.me respekt te veqant ju shkruaj.FIA FR.

6.onlineNo User Avatarflora
06:29am / 25 may . 2011

jeni shum te mir, ju pershebdess

7.onlineNo User Avatarbeni
08:07am / 06 august . 2011

lidhje nuk keni per tv

8.onlineNo User Avatarendrita
06:09am / 27 august . 2011

tung ju prsh endrita nga fr jeni te pa par veq vazhdoni keshtuh po nese bon ni pytje qysh muj me ndegju rti ne internet pres nji pergjigjeje qao nga endrita fr ju duaaa

9.onlineNo User Avatarwww.rtviliria.com
05:31am / 15 november . 2011

tung venhari ju pershendes juve dhe gjith familjen time me kengen e medes faji jetim kaloni najs

10.onlineNo User Avatar044532200
04:08am / 30 november . 2011

tung venhari ju pershendes juve dhe votoj per propozimin numer 1 qao kaloni xix